| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Fifth Wheel |
| VIN | 1UJCA0BV3S1WA0345 |
| Stock ID | 25-21 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 12,830 lbs |
| Dry Hitch | 2,420 lbs |
| CCC | 2,370 lbs |
| GVWR | 15,200 lbs |
| Length (ft,in) | 42'' 4" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 13'' 5" |
| Tanks (gal) | F:81.00 G:87.00 B:50.00 |
| Awnings (ft) | 1:10.60 2:21.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 10 |
| Slides | 4 |
This is a NEW 2025 Jayco Eagle 355MBQS Fifth Wheel on the lot at Link RV Minong, Wisconsin.
If interested please call us at 844-429-7568, scan the QR code below or visit:www.linkrvdirect.com/display?id=98947
Prices do not include tax, title, registration, or a mandatory service fee of $249.50. Although every reasonable effort has been made to ensure the accuracy of the information contained on this site, absolute accuracy cannot be guaranteed. This site, and all information and materials appearing on It, are presented to the user "as is" without warranty of any kind, either express or Implied. All vehicles are subject to prior sale.