| Year | 2025 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1UJBC0AJ2S1YH0090 |
| Stock ID | 25-03 |
| Condition | New Sold |
| UVW | 3,455 lbs |
| Dry Hitch | 320 lbs |
| CCC | 1,245 lbs |
| GVWR | 4,700 lbs |
| Length (ft,in) | 21'' 5" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 3" |
| Tanks (gal) | F:30.00 G:20.00 B:20.00 |
| Awnings (ft) | 1:12.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |