| Year | 2017 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1UJBJ0BN7H1TB0100 |
| Stock ID | 24-43A |
| Condition | Used In Stock |
| UVW | 4,635 lbs |
| Dry Hitch | 510 lbs |
| CCC | 2,365 lbs |
| GVWR | 7,000 lbs |
| Length (ft,in) | 29'' 3" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 6" |
| Tanks (gal) | F:84.00 G:39.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:16.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |