| Year | 2026 |
|---|---|
| Make | Dutchmen |
| Brand | Dutchmen |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 4YDTATJ21T8920590 |
| Stock ID | KS26-31 |
| Condition | New In Stock |
| UVW | 4,690 lbs |
| Dry Hitch | 570 lbs |
| CCC | 2,810 lbs |
| Length (ft,in) | 24'' 11" |
| Height (ft,in) | 10'' 9" |
| Tanks (gal) | F:37.00 G:42.00 B:42.00 |
| Awnings (ft) | 1:16.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 4 |