| Year | 2012 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Fifth Wheel |
| VIN | 1UJCJ0BL4C1PZ0080 |
| Stock ID | 26-06B |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 5,875 lbs |
| Dry Hitch | 1,055 lbs |
| CCC | 4,075 lbs |
| GVWR | 9,950 lbs |
| Length (ft,in) | 25'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 12'' 3" |
| Tanks (gal) | F:48.00 G:65.00 B:32.00 |
| Awnings (ft) | 1:15.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 6 |
| Slides | 1 |