| Year | 2020 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1UJBJ0BR3L1TC0151 |
| Stock ID | FR25-03A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 6,665 lbs |
| Dry Hitch | 660 lbs |
| CCC | 2,585 lbs |
| GVWR | 9,250 lbs |
| Length (ft,in) | 33'' 5" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 11'' 3" |
| Tanks (gal) | F:76.00 G:39.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:18.00 2:0.00 3:0.00 |
| Bunks | Yes |
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |