| Year | 2023 |
|---|---|
| Make | Jayco |
| Brand | Jayco |
| Type | Travel Trailer |
| VIN | 1UJBC0BL8P17Z0210 |
| Stock ID | 26-04A |
| Condition | Used Sold |
| UVW | 4,290 lbs |
| Dry Hitch | 490 lbs |
| CCC | 1,210 lbs |
| GVWR | 5,500 lbs |
| Length (ft,in) | 25'' 8" |
| Width (ft,in) | 8'' |
| Height (ft,in) | 10'' 7" |
| Tanks (gal) | F:42.00 G:33.00 B:39.00 |
| Awnings (ft) | 1:16.00 2:0.00 3:0.00 |
| Sleeps | 5 |
This is a USED 2023 Jayco Jay Flight 212QB Travel Trailer on the lot at Link RV Minong, Wisconsin.
If interested please call us at 844-429-7568, scan the QR code below or visit:www.linkrvdirect.com/display?id=100898